Ön itt van: HomeHírekAz újranyitás első vendégei

Az újranyitás első vendégei

A Viski Károly Múzeum és tagintézményei június 24-én újranyitották kiállításaikat. A múzeumban érdeklődve vártuk az első vendégeket. Néhány kérdéssel, apró ajándékkal készültünk az érkezésükre. Vajon ki lesz az első látogató, aki betér hozzánk? Hazai látogató, vagy esetleg külföldről érkezik hozzánk? Hamarosan meg is érkeztek az első vendégek. Egy nagyon szimpatikus  család Úrhidáról. Nagy örömmel köszöntöttük őket, hiszen végre érdeklődők léptek az eddig csendes falak közé. Az öt fős Lukács család a hét elején érkezett hartai szálláshelyére. Az egész hetet a környéken töltötték, kirándultak, nézelődtek, meglátogatták a számukra érdekes helyeket. A Viski Károly Múzeum kiállításainak felkeresése a terveik között szerepelt, így aztán ellátogattak hozzánk is.

Egy fotó elkészítéséhez is hozzájárultak, amit ezúton is köszönünk. Reméljük, hogy még sok érdeklődő követi példájukat!

Marosi Mária

marosi ujranyitas DSC 0012 v3 kw