Felhívás gyúrott sütemény sütésre - Múzeumok Éjszakája 2018

(Múzeumok Éjszakája 2018 részletes programok)

Süssön gyúrott süteményt a Múzeumok éjszakájára!

Gyúrott sütemények nagyanyáink asztalán címmel kiállítást rendezünk 2018. június 23-án, a Múzeumok éjszakája című program keretében.
A kiállításon a Kalocsa környéki táj gyúrott süteményeit mutatjuk be. A süteményeket zsűri értékeli, a díjakat éjfélkor adjuk át.
A nevezéseket 2018. június 20-ig várjuk a Viski Károly Múzeumban (Tel: 78/462-351). A nevezés föltétele a gyúrott sütemények receptjének leadása. Nem kívánunk gramm pontosságú receptet. Elegendő az otthon megszokott mértékek föltüntetése, pl.: marék, pohár, kanál, stb.
A kiállításba szánt darabok mellett egy tálca-tál süteményt kell leadni, amit a közönségnek ajánlunk föl.
Egyéb részletekről a Viski Károly Múzeumban kaphatnak felvilágosítást Takács Hajnalka gyűjteménykezelőnél.
Süssön gyúrott süteményt és jöjjön el a Múzeumok éjszakájára! Kellemes kikapcsolódásban lesz része.

Felhívás szórólap

muzej2018 felhivas gyurott sutemeny sutesre jpg80 web 150dpi

Felhívás letöltése PDF-ben

Süssön gyúrott süteményt a Múzeumok éjszakájára!